Poznaj naszych prelegentów

Wojciech Babicz

Wojciech Babicz

Założyciel i prezes zarządu Smarthost sp. z o.o., firmy świadczącej usługi hostingowe pod marką Smarthost.pl. Firma oferuje komplet usług związanych z hostingiem, w tym: hosting współdzielony, serwery vps oraz serwery dedykowane oraz rejestrację domen i certyfikatów SSL.

Adrian Chudy

Adrian Chudy

Web Developer obecnie pracujący w zielonogórskiej firmie Ekoenergetyka. Pierwsze projekty WordPressowe realizował od 2017 roku. Od tego czasu działał jako freelancer i programista współpracujący m.in. z warszawskim software housem Inspire Labs (obecnie ilabs) z wiązanym z WP Desk. Pracował przy projektach dla takich marek jak: GPW, Wedel, czy Acciona.

Krzysiek drożdż

Krzysiek Dróżdż

Informatyk z wykształcenia, programista z zawodu. Od 2005 roku fan WordPressa, którego ceni za prostotę, intuicyjność i szybkość wdrożeń. Wdrażał WP dla takich marek jak Próchnik, Browar Czarnków, czy ScanMed.

Piotr Niewiadomski

Piotr Niewiadomski

Tech Lead i WordPress Jedi w Piwik PRO. Z WordPressa żyje od 2010 roku. Wielokrotny prelegent lokalnych WordUpów jak i ogólnopolskich WordCampów. Autor ponad 20 wtyczek udostępnionych w oficjalnym repozytorium WordPressa.

Magdalena Paciorek

Magdalena Paciorek

Developerka i ewangelistka WordPressa w cyber_Folks, entuzjastka Gutenberga i rozwiązań no-code. Po godzinach organizatorka poznańskich spotkań społeczności WordPressa.

Dawid Urbański

Dawid Urbański

Web developer z kilkunastoletnim doświadczeniem. Obecnie pracuje jako full stack developer w Caraway. Wg. serwisu Codersrank należy do top 3% developerów na świecie. Jest certyfikowanym ekspertem Codeable. Prowadzi kanał na YouToube WordPress po polsku oraz współtworzy portal AkademiaGutenberga.pl. Jest autorem i pomysłodawcą wtyczki WP Appointments oraz nałogowym prelegentem na konferencjach w Polsce i za granicą.

Krystian Wójcik

Krystian Wójcik

WordPress developer. Specjalizuje się w optymalizacji stron pod wyniki Pagespeed. Jest entuzjastą rozwiązań od Roots, takich jak Bedrock i Sage. W wolnym czasie czyta książki, gra w gry komputerowe, szachy i karty.

Organizator

Jacek Leisa

Jacek Leisa

Webmaster / marketingowiec. Od lat związany z WordPressem, fan Divi i CSS. Nie są mu obce SEM i SEO. Właściciel JL PROJEKT. Prywatnie zapalony biegacz, rowerzysta i SUPowicz.

Partnerzy

smarthost
cyber folks
WP Appointments

Chcesz zostać Partnerem? Napisz lub zadzwoń

Organizator

JL PROJEKT

Patron medialny

 


WordPress po polsku